top of page
WRB_086.jpg

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ACHILLES ВІДКРИВСЯ 1 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ.

За 5 років роботи нашими лікарями проконсультовано тисячі мешканців м. Вінниці та інших регіонів України, іноземних громадян. 


Травматологами нашого центру проведено сотні операцій щодо заміни кульшового, колінного суглобів, видалення "кісточок на стопі", проведені артроскопії колінних суглобів, реконструкції хрестоподібних зв'язок. Травматологи займаються спортивними травмами та допомагають спортсменам швидше повернутись до спорту. Також проводять лікування "п'яткової шпори".

Ендокринологи нашого центру займаються ведення пацієнтів із цукровим діабетом, встановлюють системи безперервного моніторування глюкози та інсулінові помпи. Являються авторами навчальних посібників для людей із цукровим діабетом, неодноразово виступали з лекціями для людей із ЦД та ведуть широку просвітницьку роботу.

Ревматолог нашого центру є професіоналом у своїй справі, дотримується міжнародних протоколів лікування ревматологічних захворювань. 

Про нас: About Us
Пошук

Untitled

Звичайно, від травми колінного суглоба ніхто не застрахований, але є певні фактори, які можуть підвищити ймовірність її виникнення: ⠀ 🦵...

Про нас: Blog2
bottom of page