top of page
Пошук
  • Фото автораRoman Vlasenko

Ударно-хвильова терапія

Апарат УХТ і принцип його дії


Принцип дії ударно-хвильової терапії - унікальні акустичні хвилі, що несуть високу енергію до хворобливих ділянок тіла (в м'язах, сухожилках, суглобах). Це спеціальні звукові сигнали в діапазоні 16 - 25 герц, невловимі для людського вуха, що володіють при цьому дуже ефективними, клінічно доведеними лікувальними властивостями.
Кісткова та хрящова тканини мають більш високу акустичну опірність, в порівнянні з рідинами та м'якими тканинами людського організму. Сучасна високоточна ударно-хвильова терапія пропускає звукові хвилі через м'які тканини абсолютно без пошкоджень та практично без затримок, а вже на межі переходу твердих і м'яких тканин звукові імпульси мають потужну лікувальну дію.
Медичний ефект від ударно-хвильових процедур:


- Зняття больових відчуттів.


- Зниження надмірного тонусу м'язів.


- Видалення наростів, що утворилися через відкладення солей та кристалів кальцію.


- Поліпшення метаболічних процесів в тканинах.

Курс УХТ в нашому центрі позбавить вас від таких недуг як:


  • Больовий синдром в плечовому суглобі

  • Ахілобурсит

  • Епікондиліт

  • Плантарний фасцііт


Ударно-хвильова терапія є найкращою альтернативою хірургічного втручання. Її застосування при ахілобурситі не викликає грубих локальних порушень тканин організму людини і загального негативного впливу. Залежно від ступеня і тяжкості захворювання потрібно від 4 до 7 сеансів з інтервалом 3-6 днів, рекомендована кількість імпульсів за один сеанс 2000, низький і середній рівень енергії. Метод ударно-хвильової терапії забезпечує найкращий результат при лікуванні різних видів бурситів, в тому числі ахілобурситу.


Якщо больовий синдром не вдається вилікувати, в область прикріплення сухожилля вводять збагачану тромбоцитами плазму або ін'єкцію пролонгованих глюкокортикоїдів місцевої дії. Зазвичай це дає гарний знеболюючий ефект.


Зрідка при наполегливому больовому синдромі доводиться вдаватися до оперативного лікування.
4 перегляди0 коментарів

Commentaires


bottom of page