top of page
Пошук
  • achillesorthopedic

Untitled

Звичайно, від травми колінного суглоба ніхто не застрахований, але є певні фактори, які можуть підвищити ймовірність її виникнення:🦵 Зайва вага. Вона підсилює навантаження на суглобові частини навіть в процесі виконання звичайних рухів – при ходьбі, підйомі або спуску зі сходів. Більш того, велика вага збільшує ризик появи артритів і артрозів, руйнує суглобові хрящі.

🦵 Слабо розвинена м'язова система. Добре натреновані м'язи дозволяють утримувати суглоби, збільшувати діапазон рухів при необхідності, захищають від пошкоджень. Якщо м'язи розвинені дуже слабо, це призводить до куди більш частого травмування.

🦵 Наявність застарілих травм і патологій. Різні запальні захворювання, руйнування хрящової та кісткової тканин, недостатнє живлення тканин, а також погано заліковані травми значно підвищують ризик виникнення різного роду недуг.

🦵 Заняття окремими видами спорту. Так, в групі ризику знаходяться лижники, баскетболісти, футболісти, хокеїсти, а також бігуни (особливо ті, які займаються бігом підтюпцем).

️ Якщо ви помітили будь-який дискомфорт у ваших суглобах краще звернутися до фахівця для виявлення хвороби на ранніх стадіях. Не займайтеся самолікуванням.

☝️В нашому центрі консультують досвідчені травматологи.

Тел. для запису (068)50-60-400

🏢Наша адреса:

вул. Зодчих 9, район Поділля.

#травматологвінниця #вінниця #ортопедтравматологвінниця #вінниця #кардіолог #кардіологвінниця #achilles #achillesortho #ендокринологвінниця

34 перегляди0 коментарів
Пост: Blog2_Post
bottom of page